1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Good To Go

Ігровий автомат Good To Go

Альтернативное название:

Вдало Проїхатися

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Good To Go запрошує вас стати учасником автогонки. Здобути перемогу в цьому слоті від Microgaming допоможуть Вайлд, фріспіни і раунд на ризик. Запускайте Ельдорадо ігрові автомати на дзеркалі в режимі онлайн.

Опис бонусних елементів

У слоті Вдало Проїхатися є 2 спеціальні символу. Зображення спідометра - це Скаттер. Цей знак так само, як і інші картинки утворюють ланцюжки зліва направо. 2-5 спідометрів подарують коефіцієнти від 2 до 50. Виплати нараховуються за загальною ставкою. Вайлд представлений у вигляді дівчини. Її портрет може замінити такі відсутні знаки для ланцюжка: гоночний автомобіль, прапорці, колесо, номінали карток і зображення номера 626. Комбінація з 5 символів Wild принесе максимальний множник - 5000. І навіть за 1 такий елемент на екрані покладається приз.

Особливості функції Free Spin

Виграші по Scatter активують в грі На Старт 3 безкоштовних обертання. Під час фріспінов Скаттер оплачуються на будь-якій позиції. Опція може бути перезапущено. Коли з'являться 5 символів розкиду, максимальну нагороду за ним заклад збільшить в 3 рази.

Технічні характеристики

Це пятібарабанная модель з 9 лініями. На кожну можна поставити 1-10 монет номіналом від 0,01 до 1 долара. Діапазон ставок на один раунд: 0,01-90 кредитів. Рівень волатильності середній. Теоретичний відсоток віддачі - 96,08%. За один оберт можна отримати до 50000 монет. Передбачена стандартна ризик-гра на вгадування кольору карти. Це гра з безкоштовними спинами, великими виграшами і простими правилами. Якщо вам подобається автомобільна тематика, відкривайте апарат Good To Go.