1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Gonzo's Quest

Ігровий автомат Gonzo’s Quest

Альтернативное название:

Гонзо Квест, Гонзо

Производитель:

Netentertainment

 
описание автомата
 

Компанією NetEnt ігровий автомат Gonzo's Quest створений в 2013 році. Тут розробники використовували тематику пригод конкістадора. Представлена ​​модель має два спеціальних символу, опцію «Лавина» та серію з 10 free spins.

Ставки і нагороди, характеристики і правила

У п'ятибарабанному автоматі Гонзо Квест всі 20 ліній завжди активні за умовчанням. На кожну з них можна поставити від 1 до 5 монет цінністю 0,01 - 0,5. Виграшні ланцюжка формуються з 3, 4 або 5 однотипних зображень. У такій послідовності перше зображення повинно відображатися на першому барабані. Різнокольорові камені дають такі виплати:

  • блакитний і рожевий – від 3 до 75 кредитів;
  • жовтий і фіолетовий – з коефіцієнтами х5-х200;
  • золотий, зелений і синій – від 15 до 2500 ставок.

Спецсимволіка і додаткові раунди

В основній грі присутня функція «Avalanche». У Gonzo's Quest барабани не обертаються, тут кам'яні брили падають зверху вниз. Якщо формується успішна комбінація, то знаки, які беруть участь в ній вибухають. Далі здійснюється безкоштовний Респін. Так триває до тих пір, поки падіння кам'яних брил буде приносити цінні послідовності. Кожен новий виграш, під час цієї опції оплачується з наростаючим множником від х1 до х5.

Вайлд тут - це символ з позначкою питання. Сам по собі він не приносить виграші, тому що не формує призові ланцюжка. Він доповнює прості знаки, щоб завершити нові оплачувані комбінації.

Скаттер - це маска індіанця на тлі золотого диска. Випадання трьох Скаттер запускає 10 безкоштовних обертань. У них також працює функція «Avalanche», але виплати здійснюється з мультиплікаторами х3-х15.

Волатильність в Гонзо Квест висока 9,07 з 20, а очікуване повернення коштів дорівнює 96%. В основній і додаткових іграх з такими показниками можна виграти до 20 500 монет.