1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Golden Tour

Ігровий автомат Golden Tour

Альтернативное название:

Золотой Тур

Производитель:

Playtech

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Golden Tour на спортивну тематику розроблений компанією Playtech. Він присвячений популярній грі в гольф. Дата релізу - 27 сентября 2012 г. Все відвідувачі можуть випробувати Ельдорадо ігрові автомати безкоштовно на сайті клубу.

Основні характеристики

Золотий Тур - це слот з 5 барабанами і 5 лініями. Теоретичний відсоток виплат складає 97,71%. Максимальний коефіцієнт - 2000. Виграшні комбінації створюються як з лівого боку дисплея, так і з правого. Передбачена Автогра.

Налаштування геймплея

Гравець може вибрати кількість активних ліній та номінал монети: від 0,01 до 5. Щоб запустити слот за максимальною ставкою, знадобиться 25 доларів. Мінімальна ставка дорівнює 1 центу. Історію гемблінга можна подивитися, якщо грати на гроші. Також в настройках доступна опція «Fast Play». З її допомогою активується прискорений геймплей.

Символіка і бонус-раунд

На ігровому полі ви побачите прапорці, келихи, ключки, взуття та машину для гольфу. Призові ланцюжка утворюють 2-5 однакових елементів. Два жовтих м'яча - це Вайлд. Він замінить червоні і сині м'ячі. Коефіцієнти виграшів: від 2 до 2000. Скаттер апарату Золотий Тур представлені такими картинками:
  • сом;
  • видра;
  • качка.
Самі по собі ці символи не оплачуються. 3 і більше Скаттер одного виду активують бонусний раунд. Для цього вони повинні з'явитися на суміжних барабанах. Чим точніше удар ключкою, тим більше буде грошовий приз. Зіграйте в Golden Tour, адже тут є бонус-гра і спеціальний знак Wild. Також це автомат з високим рівнем віддачі і виплатами по 2-х напрямках.