1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Golden Sevens

Ігровий автомат Golden Sevens

Альтернативное название:

Золоті Сімки

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
У 2014 році розробник Novomatic представив барвистий ігровий автомат Golden Sevens. Він відразу привернув до себе увагу нескладними правилами і відсотком теоретичного повернення 97,3. Також в Ельдорадо казино онлайн є прибуткова ризик-гра і прогресивний джекпот. Його розмір постійно збільшується, починаючи зростати з 10 000-кратної суми від загальної ставки на раунд.

Основні можливості і правила

Структура апарату Золоті Сімки - 5 барабанів з 20 лініями. Однак активувати для спина можна тільки 1, 3, 5, 10, 15 або ж відразу все. На одну лінію допустимо поставити від 0,10 до 50 монет. Розбіг ставки на кін коливається в межах від 0,10 до 1000. Виграшною вважається комбінація, в якій дві і більше однакових картинки вишикувалися в ряд. При цьому враховуються знаки, які стоять один за одним зліва направо. Варто відзначити, що всі символи приносять високі виплати:
  • апельсини, вишні і сливи - до 16 кредитів;
  • кавун і яблуко - до 20;
  • дзвіночок - до 40;
  • сімка - до 200.
Онлайн-слот має середню волатильність, дисперсію і довжину циклу. Це означає, що майже кожне друге обертання буде вдалим. А якщо ви дійсно хочете виграти по-крупному, то грайте в середньому діапазоні.

Ризик-гра

Спеціальних символів тут немає, але є ризикований раунд. Він активується після кожного вдалого спина. Якщо пощастить, і ви натиснете кнопку в потрібний момент, то останній виграш буде подвоєний. Так буде тривати до тих пір, поки ви не досягнете встановленого ліміту. Правда, якщо удача буде не на вашому боці, то ви весь виграш втратите. Закінчити ризик-гру можна в будь-який момент за бажанням. Джекпот випаде за появу відразу 15 золотих 7 сімок.