1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Golden Planet

Ігровий автомат Golden Planet

Альтернативное название:

Золота Планета

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Розробник Novomatic, представивши ігровий автомат Golden Planet, в черговий раз порадував любителів азарту. Незважаючи на те, що слоту вже більше 5 років, він як і раніше користується популярністю. І це не дивно, адже його теоретичний відсоток повернення досягає 98%. Більш того, тут вас чекає ризикований раунд і серія фріспінов з потрійним множником. Максимальний виграш — 45 000 монет, який вам буде ще простіше отримати за допомогою bonus Elslots казино.

Правила та особливості

На поле знаходиться 5 барабанів з 9 лініями. Однак активувати можна 1, 3, 5, 7 або все 9. На лінію допустимо поставить від 0,5 до 10 монет. Залежно від заданих параметрів, розбіг ставки на кін коливається в межах від 100 до 2000.

Комбінація вважається виграшною, коли 2 або більше однакових знака вишикуються в один ряд. Вони повинні стояти один за одним, зліва направо. Вірогідність випадання хіта перевищує 40%.

Онлайн-слот має короткий цикл. Волатильність і дисперсія — середні. Це означає, що практично кожен спін буде приносити винагороду. При цьому під час серії вдалих спинив виплати будуть невеликими. А після кількох безкоштовних обертань ви можете отримати до 5000монет. На основний тур припадає 55% виграшів, на раунд фріспінів — 45%.

Символи та їх можливості

Абсолютно всі символи мають високі коефіцієнти. Залежно від зроблених вами ставок вони приносять:

  • цифри і літери — від 2 до 125;
  • гуманоїди — від 15 до 250;
  • космонавти — від 2 до 750;
  • зореліт — Вайлд, дарує від 10 до 9000 і допомагає створити оплачувані ланцюжки;
  • блакитна планета — Скаттер, приносить від 18 до 4500 і активує 15 безкоштовних обертань з множником х3.

В апараті є ризик-гра. А значить, ви зможете кожен раз подвоювати виграну суму. Для цього потрібно вгадати колір перевернутої карти.