1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Golden Girls

Ігровий автомат Golden Girls

Альтернативное название:

Золоті Дівчата

Производитель:

Booming Games

 
описание автомата
 

Черговий гідної уваги геймерів ігровий автомат Golden Girls випущений у вересні 2017 року. Новий слот є розробкою Booming Games. Тут на сайті гравцям пропонується запустити автомати в хорошій якості і насолодитися відпочинком. Розслаблююча тематика, спеціальні символи і призовий раунд роблять гру захоплюючою.

Структура і параметри гри

На п'яти барабанах гравці можуть активувати від 1 до 25 ліній. На кожну з них приймаються ставки в діапазоні 0,01-10. Залежно від встановлених параметрів за спин знімається 0,01-250 монет. Максимальний приз в звичайному режимі становить 50 000 монет. Розраховувати на регулярні виплати дозволяє рівень віддачі, рівний 95,3%. Розробник передбачив середню довжину циклу і таку ж дисперсію.

Подвоюйте виграш в ризик-раунді

Отриману в слоті Золоті Дівчата виплату можна спробувати збільшити. Для цього обов'язково беріть участь в ризик-раунді. Так ви можете примножити призову суму. Потрібно тільки вгадати колір дошки для серфінгу. Якщо відповідь правильна - виграш подвоюється, якщо немає - ставка вважається програною.

Спецсимволы и фриспины

Наявність спеціальних знаків з розширеними можливостями робить ігровий процес цікавим. Роль Вайлда виконує зображення дошки для серфінгу. Wild здатний замінити будь-яку з відсутніх базових картинок, закриваючи комбінацію. Додатково на поле виникають Вайлд з множниками, що збільшують результат поєднань.

Скаттер в моделі представлений у вигляді знака, що попереджає про акул. Поява трьох і більше таких малюнків оплачується незалежно від розташування. Також три розкид активують бонусний етап фріспінов. В цьому випадку гемблерів чекають 10 безкоштовних обертань. Free Spins можуть бути продовжені при повторному випаданні Скаттер.

Розробка володіє ще однією унікальною особливістю. На позиціях четвертого барабана завжди з'являються тільки Джокери і розкид. Завдяки цьому значно підвищуються шанси на перемогу.