1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Gold Diggers

Ігровий автомат Gold Diggers

Альтернативное название:

Золотошукачі

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Відома компанія Betsoft в 2010 році випустила ігровий автомат Gold Diggers. Для його створення співробітники взяли за основу тематику видобутку дорогоцінного металу. Тут є основна гра і три додаткових раунду. Запускайте безкоштовні ігрові апарати в казино Ельслотс перед грою на ставки. Джекпот слота - 375 000 монет.

Характеристики, ставки і символи

Автомат Золото дигерів оснащений п'ятьма барабанами і трьома десятками ігрових ліній. Для початку гри необхідно поставити основні параметри. Активувати можна будь-яке їхнє кількість від 1 до 30. Кожна лінія приймає ставки розміром від 1 до 5 монет цінністю 0,02 - 1. Безперервна ланцюжок з двох або з трьох і більше однотипних знаків є оплачуваною комбінацією. Звичайні знаки тут представлені зображеннями миски і кирки, вагонетки і лампи, бочки і золотошукачів.

Додаткові бонусні раунди

Вайлд в цій грі немає, але зате присутні три символи з особливими можливостями:

  • хом'як;
  • динаміт;
  • друковане оголошення.

Символ хом'яка дає виграш 5, 15 і 30 монет. 3 подібних знака активують додатковий раунд «Click me». У ньому потрібно клікнути на будь-який напис на екрані _ вам випаде сума призу.

Знак динаміту приносить виплати величиною 40, 100 і 200 ставок. Випадання 3 таких зображень призводить до вибуху в осередках. Всі символи, що знаходилися вище динаміту падають вниз, створюючи нові призові комбінації.

Три зображення листа оголошення також запускають бонусний тур «Gold Rush». У ньому під землею в копальні необхідно розібрати завали. Знайдені злитки золота обмінюються на виплати.

В Gold Diggers низька волатильність і теоретичний відсоток повернення становить 91,23. З даними показниками можна розраховувати на отримання хорошого виграшу.