1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Gold Ahoy

Ігровий автомат Gold Ahoy

Альтернативное название:

Золото На Борту

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Gold Ahoy - це п'ять робочих барабанів, 25 ліній виплат, два спецсимволи і бонусна гра. У додатку російськомовний інтерфейс і традиційна панель управління. Апарат присвячений морським розбійникам. Починати грати онлайн в ігрові автомати ви можете прямо зараз.

Базові та спеціальні символи

Пірат - знак заміни. Дикий символ утворює ланцюжка за загальними правилами і підміняє відсутні картинки. Випадає Вайлд лише на середніх барабанах. Скриня - Скаттер слота Золото На борту. За два розкид геймер отримає грошовий приз у розмірі 5 ставок. Комбінація з трьох Скаттер запустить серію подарункових спинив з коефіцієнтом х3. Карта - Бонусний знак, що дає старт однойменній грі. Базові зображення:
  • пляшка рому (25, 100, 500);
  • корабель (5, 10, 750);
  • череп і кістки (5, 50, 300);
  • шабля (25, 10, 500);
  • номінали карток (3, 5, 25, 150).
Оплачуються комбінації, що складаються з 3, 4, 5 однакових картинок. Початок ланцюжка - перший барабан зліва. Виграш нараховується лише за старшу комбінацію. Сума розраховується множенням ставки на коефіцієнт (від 5 до 2 500).

Додаткові ігри

Три Скаттер на активних лініях запустять 10 призових спинив. У вас чотири розкид? Повертайте барабани безкоштовно 15 разів. За п'ять скринь гравець отримає 18 фріспінов. Бонусний раунд почнеться після випадання трьох картинок з картою. Перед вами 3 скрині. Виберіть один і дізнайтеся, яка сума надійде на ваш рахунок. Якщо вам пощастить і всередині з'явиться напис «All Win», ви отримаєте всі виграші. Протестуйте апарат з динамічним сюжетом, солідним джекпотом (25 000) і відмінним RTP (96,9%) прямо зараз.