1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Genie Wild

Ігровий автомат Genie Wild

Альтернативное название:

Дикий Джин

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Genie Wild від Microgaming - додаток для любителів східної тематики. Модель з п'ятьма барабанами і 25 призовими лініями доступна в двох робочих версіях. У слоті грамотний розподіл виграшів (72% в основній та 28% в бонус-грі) і середня волатильність. Протестуйте автомат з джекпотом в 5 000 монет на сайті Eldorado casino .

Ризик-гра і призові спини

Отримати 10 безкоштовних обертань геймеру допоможуть три картинки з пляшкою. Спини пройдуть за останньою ставкою, після чого виграш збільшиться в три рази. Під час обертань зліва і праворуч від барабанів з'являться дві пляшки. Періодично з них буде з'являтися дівчина-джин і заповнювати лінію Дикими символами. Дана опція запускається випадковим чином. Раунд на подвоєння слота Дикий Джин активується після кожної комбінації. У вас є два варіанти - вгадати колір або масть закритою карти. У першому випадку винагородою послужить множення виграшу в два рази, а в другому - в чотири. У разі програшу все гроші згорають. Вийти з гри можна в будь-який момент. При цьому вся виграна сума зберігається.

Спеціальні і базові знаки

Східна красуня - Вайлд гри. Дикий знак перетвориться в будь-яке зображення, крім картинки з глечиком (Скаттер). Вайлд подвоїть суму винагороди і завершить комбінацію. Розкид випадає в будь-якому місці ігрового поля. За два розкид учасник отримає приз у розмірі п'яти ставок. Від трьох Скаттер запустять призову гру у вигляді бонус-обертань. Базові картинки онлайн-слота Genie Wild:
  • скриню з коштовностями (5, 25, 50);
  • чаша з фруктами (15, 75, 150);
  • ваза (20, 100, 400);
  • мавпочка (5, 50, 500).
  • номінали карток (3, 5, 10, 20, 50).