1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Galacticons

Ігровий автомат Galacticons

Альтернативное название:

Галактіон

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

У 2017 році розробник Microgaming здивував любителів азарту, представивши ігровий автомат Galacticons. Слот вигідно відрізняється прибутковою серією фріспінов з додатковими множниками. Максимальний виграш в казино Ельдорадо становить 30 000 монет.

Основні параметри

На моніторі ви побачите 5 барабанів. Тут немає звичних активних ліній. Оплачувані ланцюжка утворюються по 243 призовим комбінаціям. Вірогідність випадання хіта досягає 39%. А враховуючи, що теоретичний відсоток повернення перевищує 98%, у вас є реальний шанс зірвати максимальні виплати.

Перед запуском спинив необхідно натиснути кнопку «Bet». Вона відкриє спливаюче віконце. У ньому ви зможете задати кількість монет - від 1 до 10 і їх номінал - від 0,01 до 0,50. Встановивши ці параметри, можна сміливо починати гру.

Дисперсія, волатильність і довжина циклу у цього слоту середні. Саме тому потрібно уважно стежити за тим, коли припинилася серія вдалих обертань. Це дозволить своєчасно знижувати або підвищувати розмір ставки.

Символи та їх можливості

Абсолютно всі символи приносять щедру винагороду, а деякі з них мають додатковими можливостями.

  • Букви і цифри принесуть до 1000.
  • Зореліт – до 2000.
  • Інопланетяни – до 5000 в основному раунді.
  • Чумацький шлях – Вайлд, замінить будь-які інші картинки і допоможе створити призові ланцюжка.
  • Сонце – Скаттер, принесе до 30 000 або запустить до 20 фріспінів.

Цікавою фішкою є те, що під час безкоштовних обертань з'являється ще один Wild - чорна діра. Якщо в неї потраплять інопланетяни, то зароблена вами сума буде помножена до 5 разів. Коли в ній виявиться сонце - запуститься ще один freespin. А якщо в чорну діру затягне Чумацький шлях, то ви отримаєте множник х2.

Запускайте онлайн-слот Галактіон: тут часті виплати, а Freespin випадає кожні 110 спінів.