1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Fruits' N Seven

Ігровий автомат Fruits ‘N Sevens

Альтернативное название:

Фрукти І Сімки

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
У листопаді 2012 року розробник Novomatic представив барвистий ігровий автомат Fruits 'N Sevens. З особливостей казино Elslots : в ньому бонусний раунд, ризик-гра і прогресивний джекпот. Заявлений виробником відсоток теоретичного повернення дорівнює 96.

Загальний опис

На основному полі розташовано 5 барабанів з 5 постійно активними лініями. На кожну з них допустимо поставити від 1 до 500 монет. Розбіг загальної ставки - від 5 до 2500. Оплачувані ланцюжка статистично випадають кожні 4 спина. (Майже 18%). Імовірність випадання хіта досягає 35%. При цьому 55% ​​виграшів доводиться на основний тур і 45% - на додаткові раунди. Волатильність і довжина циклу середні.

Символи та їх можливості

В онлайн-слоті все символи мають хороший призовий коефіцієнт. Вони приносять не тільки винагороду, а й бали для запуску бонусного туру:
  • лимон, слива апельсин - від 200 до 440 + 1SG;
  • вишні - від 40 до 440 + 1SG;
  • ківі і яблуко - від 400 до 1000 + 1SG або + 3SG;
  • кавун - від 800 до 2000 + 1SG або + 6SG;
  • червона 7 - 3 таких знака дарує 800 монет, 4 - 2000 або 6SG, а 5 сімок - прогресивний джекпот.
У грі немає ні Вайлда, ні Скаттер. Однак тут є рівні. Кожне обертання приносить певний бал. Коли смуга вгорі екрану повністю стане синьою, ви перейдете на наступний рівень і отримаєте зароблене кількість балів. Після кожного вдалого обертання можна запустити ризик-гру. У ній ви зможете подвоїти останні виплати. Для цього необхідно просто вчасно зупинити миготливу лінію. Слот Фрукти І Сімки має величезний потенціал виграшів. Грайте в ньому за середніми ставками - і він подарує вам щедру винагороду.