1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Fruit Slots

Ігровий автомат Fruit Slots

Альтернативное название:

Фруктові Слоти

Производитель:

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Fruit Slots випущений компанією Microgaming 1 січня 2013 г. Це класичний апарат з яскравою символікою у вигляді фруктів і простим управлінням. Структура складається з 3 барабанів і 1 лінії. Гравці казино Ельслотс можуть вибрати номінал жетона від 0,25 до 5. На один раунд можна поставити 1-3 монети. Мінімальна ставка дорівнює 25 центам. Щоб запустити Фруктові Слоти по максимуму, знадобиться 15 кредитів. Фріспінов, спеціальних знаків і бонус-ігор немає. Теоретичний рівень повернення коштів - 95,41%, волатильність середня.

Нарахування виграшів

Таблиця виплат знаходиться праворуч від ігрового поля. У ній ви побачите 3 колонки з коефіцієнтами. Чим більше монет встановлено на спин, тим більше нагорода. Найцінніший елемент - асорті фруктів. Якщо поставити 1, 2 або 3 жетона, 3 таких знака принесуть множники 250, 500 або 2500. Заклад оплатить навіть 1 або 2 зображення асорті з будь-якими іншими символами. Решта картинки подарують наступні коефіцієнти:
  • потрійні Bar - 80-240;
  • подвійні Бари - 40-120;
  • одинарні Bar - 20-60;
  • кавун, апельсин, слива - 10-30;
  • вишні - 5-15.
Також в грі Фруктові Слоти можлива комбінація з вишень і 2 будь-яких елементів. Таке поєднання переведе на рахунок геймера від 3 до 9 кредитів. Коли випадає призова ланцюжок, її множник підсвічується. Вибрати ставку можна за допомогою клавіш Bet One і Bet Max або натискаючи на колонки таблиці. Якщо вам подобаються класичні автомати, зіграйте онлайн в Fruit Slots! Це модель зі зручним інтерфейсом і високим відсотком виплат.