1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Fruit Case

Ігровий автомат Fruit Case

Альтернативное название:

Фруктова Справа

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
Онлайн ігровий автомат Fruit Case від бренду NetEnt випущений в 2013 році. Присвячений фруктової тематики. Сильні сторони цього слоту - барвисте оформлення і теоретичний показник повернення, що досягає 96,4%. Якщо вам подобається запускати безкоштовні ігрові апарати онлайн, протестуйте його в деморежимі, не ризикуючи грошима.

Технічні характеристики і інтерфейс

В апараті передбачено 5 барабанів з 20 платіжними смугами. Гемблери можуть ставити на кожну з них максимум 10 монет номіналом $ 0,01 $ 0,50. Призи виплачуються за комбінації з 3-х і більше однакових ікон, що випали поруч. На панелі управління відіслати ви побачите такі кнопки: «Coin Value» - зміна номіналу монет, «Bet Level» - вибір рівня ставки, «Max Bet» - гра з використанням максимальної ставки і «Paytable» - перегляд таблиці виплат.

Символи та бонусні опції

На стандартних символах зображені апельсини, лимони, груші, полуниця і наповнені варенням банки. Особливих знака два:
  • Wild - табличка з назвою апарату. Вайлд підміняє базові картинки і виконує функцію множника з коефіцієнтом, що коливається в діапазоні від x2 до x8.
  • Scatter - напис «Free Fall». Від трьох Скаттер, з'явившись на екрані одночасно, дають старт 10 фріспінам. Всі виплати під час безкоштовних обертань потроюються.
Після кожного вдалого спина в Відеослоти активується функція «Avalance»: все піктограми, що сформували оплачувані поєднання, зникають, а їх місце займають інші картинки. Фруктове Справа - захоплюючий слот з фріспінамі, бонусними опціями і яскравою 3D-графікою. Він подарує вам гарний настрій і збагатить великими грошовими призами.