1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. The Forgotten Land Of Lemuria

Ігровий автомат The Forgotten Land Of Lemuria

Альтернативное название:

Забута Країна Лемурия

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
В ігровому автоматі The Forgotten Land Of Lemuria від Microgaming тематика присвячена пошуку скарбів легендарного острова. Слот був створений відносно недавно - в 2012 році. Але якісна графіка і функції геймплея привертають увагу. Джекпот щедрий - 187500 монет. Однак перед грошової грою все автомати офіційного казино Ельдорадо рекомендуємо запускати в демо.

Загальний опис апарату

У слоті Загадкова Країна Лемурия 5 барабанів. До початку раунду слід вибрати номінал монети від 0,01 до 0,5. На спин можна ставити 1-10 жетонів. Мінімальна ставка дорівнює 0,25, а максимальна - 125 доларам. Баланс може відображатися в кредитах або жетонах. В експертному режимі є кнопка «Autoplay» - запуск автоматичних спинив. Максимальний коефіцієнт за виграшну комбінацію - 1500. Його принесуть 5 картинок талісмана. Ризик-гри і безкоштовних обертань немає. Відсоток повернення коштів (RTP) - 95,26%. Волатильність середня.

Призова гра і особливі знаки

На дисплеї The Forgotten Land Of Lemuria ви побачите 2 спеціальних символу. Вайлд представлений у вигляді логотипу. Цей знак замінить в ланцюжках все картинки, крім Скаттер. Своїх виплат не приносить. Око дівчата - це символ Scatter. Виграші по ньому розраховуються за сумарною ставкою. 3-5 Скаттер активують бонусну гру «Treasure Vault». Всього 3 призових етапу, які називаються Вода, Земля і Вогонь. В процесі етапу потрібно вибрати сферу. Кожна може нагородити або бонусом, або пропуском в наступний тур. На етапі Вогонь сфера може принести приз або закінчити раунд. Цей апарат з барвистим оформленням і цікавим сюжетом. Зіграйте онлайн в Забута Країна Лемурия, щоб взяти участь в незвичайному призовому турі.