1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Fire Hawk

Ігровий автомат Fire Hawk

Альтернативное название:

Вогненний Яструб

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ознайомитися з ігровим автоматом Fire Hawk запрошуємо любителів історії. Додаток від компанії Microgaming присвячено культурі і традиціям північноамериканських індіанців. RTP слота - 95,3%. Не всі Ельдорадо автомати можуть похвалитися таким високим показником.

Особливості онлайн-апарату

Вогненний Яструб - апарат з п'ятьма робочими барабанами і 20 лініями виплат. Вибрати кількість активних ліній, як і суму вкладень, можна самостійно. Діапазон ставки - від п'яти центів до 20 доларів. Джекпот гри - 5 000. Отримати максимальний приз геймеру допоможе комбінація з п'яти іконок з індіанкою. Автомат Fire Hawk доповнений двома особливими символами. Wild (вождь племені) - символ заміни, що випадає лише на середніх барабанах. З'явившись на другому барабані, Дикий знак замінить відсутню зображення і подвоїть суму виплати. При випаданні Вайлда на четвертому барабані призові будуть помножені в чотири рази. Два портрета вождя на активній лінії - гарантія збільшення виплат в 8 разів. Картинка з яструбом - Скаттер, що запускає серію фріспінов. За три символи розкиду гравець отримає 10 обертань з коефіцієнтом х4, а за чотири - 15 з потрійним множником. Два Скаттер на поле гарантують приз в розмірі 75 монет.

Базові символи і коефіцієнти

Як символіки використані зображення з картами, трубкою світу, ритуальними барабанами, ловцем снів і юної індіанкою. Множники розподілені наступним чином: карткові зображення - 5, 15, 50, портрет індіанки - 50, 150 2 000, ловець снів - 15, 75, 1 000. Виплати в призових комбінаціях розраховуються множенням ставки на множник. Незважаючи на відсутність оригінальних функцій, рекомендуємо протестувати автомат з барвистою графікою і розширеними можливостями Вайлда.