1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. The Finer Reels Of Life

Ігровий автомат The Finer Reels Of Life

Альтернативное название:

Приємні Дрібниці Життя

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Розробник Microgaming в 2016 році представив мегапрібильний ігровий автомат The Finer Reels Of Life. Максимальний розмір виграшу тут досягає 1 800 000 кредитів. Хочете спробувати зірвати цю рекордну суму прямо зараз? Тоді заходьте на сайт Ельдорадо онлайн казино, робіть ставки і починайте гру. Тут вас чекає Вайлд з подвійним множником і 4 різноманітні серії фріспінов. А завдяки високому відсотку повернення (майже 97%), навіть новачок може розраховувати на щедру винагороду.

Основні технічні можливості

Гра ведеться на 5 барабанах. Активних ліній в онлайн-слоті немає. Зате є цілих 243 призових комбінації. Оплачувані ланцюжка формуються з 2 і більше однакових символів. Наприклад, цифри і букви дарують до 500 монет, чашка кави і цукерки - до 1250. Найбільш прибутковими вважаються келих з вином, шампанським, віскі і діамант. Ці символи здатні принести до 3750. А зірка з написом «Bonus» дарує шанс зірвати: 37 500.

На кін допустимо поставити 0,3 до 7,5 кредитів. А так як онлайн-слот відрізняється середньою довжиною циклу, дисперсією і волатильністю, грати в ньому краще за невеликим ставками. Така стратегія принесе вам регулярні виплати. Особливо враховуючи, що ймовірність випадання виграшу досягає 30%.

Спеціальні символи і фріспіни

В ігровому автоматі є Вайлд і Скаттер. Перший - логотип, який приносить до 7500 монет. Більш того, створені за допомогою нього комбінації оплачуються в подвійному розмірі. Другий - зірка з написом «Bonus» дарує шанс заробити 37 500. Якщо на екрані одночасно з'явиться три зірки, то запустяться безкоштовні обертання.

Всього тут 4 різні серії фріспінов. Під час них ваш виграш буде помножений в 2, 3 або 5 разів. А в одній з цих серій спеціальний «Wine Wild» перетворить будь-які інші знаки в Вайлд. А значить, у вас з'явиться ще більше шансів виграш.

Запускайте онлайн-слот Приємні дрібниці життя. Використовуйте всі його бонусні функції, підбирайте свою стратегію і спробуйте зірвати 1 800 000 кредитів.