1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Fantastic Sevens

Ігровий автомат Fantastic Sevens

Альтернативное название:

Фантастичні Сімки

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Fantastic Sevens випущений компанією Microgaming 1 січня 2014 г. Це класичний слот з простим керуванням і джекпотом в 2500 монет. Всі відвідувачі можуть грати на автоматах безкоштовно онлайн.

Символіка та нарахування виграшів

У правій частині інтерфейсу знаходиться таблиця з переліком символів і виплат. Залежно від кількості поставлених монет, призи розраховуються по-різному. У першій колонці ви побачите множники за ставку в 1 жетон, в другій - за 2, а в третій - за 3. Найбільші нагороди принесуть ланцюжки з 3-х однакових знаків:
  • райдужні цифри 7 мають коефіцієнт 500-2500;
  • цифри сім червоного кольору подарують 800-240;
  • потрійні Bar, подвійні і одинарні - 10-120;
  • за вишні призначені множники від 10 до 30.
В апараті Фантастичні Сімки формуються і змішані комбінації. Так, заклад оплатить 3 будь-які елементи Bar. Також буде нараховано бонус за вишні і 1-2 інші картинки. При випаданні вдалою ланцюжка в таблиці підсвічується відповідний множник.

Основні характеристики і правила гри

Дисплей складається з 3 барабанів і 1 лінії. Теоретичний рівень віддачі апарату Fantastic Sevens становить 95,93%. Волатильність середня. Скаттер, Вайлда і фріспінов немає. На спін ставиться 1-3 жетона номіналом 0,25-5 кредитів. Максимальна ставка - 15 доларів. Мінімум на один раунд - 25 центів. Гра активується двома кнопками: «Bet Max» і «Spin».