1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Fairies Forest

Ігровий автомат Fairies Forest

Альтернативное название:

Ліс Фей

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Fairies Forest від компанії Microgaming пропонує гру з казковою тематикою. Головна героїня фея - спеціальний знак зі збільшеним коефіцієнтом виплат. А ризик-раунд збільшить всю суму вашого виграшу в два рази. Якщо готові до ризику, запускайте онлайн автомати на сайті Ельслотс казино на реальні гроші і вигравайте приз.

Особливості бонусних опцій

Символ «Fairy» - це Вайлд, який може розтягуватися на весь барабан. З'являється лише на барабанах 2, 3 або 4. В ході фріспінов виграші з Wild множаться на 3. Картинка «Forest» - це Скаттер. Дарує нагороди в будь-якому місці з урахуванням загальної ставки. Опція «Free Games» активується, коли на дисплеї виявляться 3 і більше Скаттер. Всього передбачено 10 безкоштовних обертань. Ця функція може бути перезапущено.

Як примножити дохід в ризик-раунді

Ви можете збільшити виграш за останній спин. Для цього натисніть «Gamble» після появи виграшної комбінації. В окремому вікні виберіть колір або масть закритою карти. Виплата подвоїться, якщо відгадаєте правильний колір. Якщо ваше припущення виявилося вірним, заклад збільшить приз в 4 рази. Таким чином можна грати до 5 разів - це ліміт ризик-раунду. Якщо не вгадаєте, ризик-гра закриється, а бонус, отриманий раніше, згорить.

Технічні параметри

Це пятібарабанная модель з 25 лініями. Мінімальна ставка на один спін - 1 цент. Максимум можна поставити 25 доларів. Кількість активних ліній можна змінювати. Максимальний коефіцієнт в грі Ліс Фей - 5000. Він призначений за 5 казкових птахів. Цей слот барвисто оформлений, в ньому є Expanded Wild і вигідні фріспіни. Якщо вам подобається фантазійна тематика, обов'язково в нього зіграйте!