1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Exotic Fruit Deluxe

Ігровий автомат Exotic Fruit Deluxe

Альтернативное название:

Екзотичний Фрукт Делюкс

Производитель:

Booming Games

 
описание автомата
 

Прогресивний джекпот з множенням ставки х 10 000 пропонує ігровий автомат Exotic Fruit Deluxe. У 2017 компанія Booming Games випустила продовження першої частини. Новинка вирізняється з-поміж інших апаратів приємною FHD-графікою, а також високими поверненнями до 96,6%. Виграйте серію призових спинив з опцією Expanding Symbol і гарантовано отримуйте виплати.

Загальні характеристики

За останній час компанія Booming Games випустила понад 10 культових слотів. У число кращих увійшла і ця новинка Екзотичні Фрукти Делюкс. Це 5-барабанний апарат в хорошій якості. Головна родзинка - це серія безкоштовних спинив з випадковим символом, який буде розтягуватися на всю колонку.

У грі є 15 активних ліній, число яких можна змінити. На них будуть випадати все призові поєднання з символів. Попередньо на кожну позицію робиться ставка в діапазоні від 0.01 до 30 кредитів.

Символи в грі - це різні тропічні фрукти, а також два спеціальних символу. Хлопець з кокосом (Wild) приносить найвищі нагороди в грі. Вам потрібно зібрати п'ять таких картинок на одній з ліній. Ще цей знак виступає в якості джокера і замінює інші символи.

Дівчина із зіркою - Розкид. Цей елемент буде враховано на будь-яких позиціях на екрані. Досить три Скаттер, щоб запустити призову серію спинив. І саме вона принесе головну нагороду - джекпот.