1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Excalibur

Ігровий автомат Excalibur

Альтернативное название:

Екскалібур

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
У 2015 році розробник NetEnt представив ігровий автомат Excalibur. Слот відрізняється цікавим функціоналом, завдяки чому і сьогодні популярний серед геймерів. Тут вас чекає мегапрібильная серія фріспінов і відразу два Вайлда з бонусним множником. Більш того, його теоретичний відсоток повернення досягає 96%. А це значить, що в Elslots casino є реальний шанс зірвати максимальні 120 000 кредитів.

Загальний опис

Гра ведеться на 5 барабанах з 20 постійно активними лініями. Перед запуском спина необхідно вибрати рівень. Їх всього 4. В залежності від обраного рівня на кін буде поставлено від 20 до 80 монет. Їх номінал коливається в межах від 0,01 до 0,50. Винагорода приносять 2 і більше картинки, що вишикувалися один за одним в одну лінію. Якщо в ряду випадає відразу кілька комбінацій, враховується тільки найбільш високооплачувана. При цьому всі виплати за спин підсумовуються і зараховуються на рахунок. Волатильність і довжина циклу тут середні. Це означає, що оплачувані ланцюжка будуть з'являтися часто. Однак виплати по ним будуть не дуже високими. Вірогідність випадання хіта майже 30%. При цьому 88% виграшів доводиться на основний раунд і тільки 12% на бонусний.

Символи та їх можливості

Всі символи радують високими коефіцієнтами. Наприклад, цифри і букви принесуть до 150 монет, вершник - до 200, прекрасні чаклунки - до 250, маг і лицар з дамою - до 500 і король - до 700. На особливу увагу заслуговують спеціальні. Їх в грі 3.
  • Скаттер - золота чаша. Вона оплачується самостійно незалежно від появи на екрані і приносить до 500. Коли випадає 3 або більше таких знака, запускаються фріспіни з мультиплікатором х3. Максимально безкоштовних обертань може бути 30.
  • Вайлд - меч. Дарує до 10 000 і допомагає створити ще більше оплачуваних ланцюжків з множником х2.
  • Golden Wild - золотий меч. Замінює собою будь-які знаки, крім Скаттер і Wildа. При його появі на барабанах все виграші моментально множаться в 4 рази.
Сміливіше запускайте онлайн-слот Ескалібур і уважно стежте за його циклами. Як правило, серія з 10-15 виграшних обертань, змінюється на кілька порожніх. Цей секрет дозволить вам раціонально робити ставки і вигравати великі суми.