1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Evolution

Ігровий автомат Evolution

Альтернативное название:

Еволюція

Производитель:

Netentertainment

 
описание автомата
 

У 2018 році розробник NetEnt представив оригінальний ігровий автомат Evolution. Він відрізняється незвичайною графікою і теоретичним відсотком повернення понад 97%. Тут вас чекає мегапрібильная серія фріспінов і максимальний виграш у розмірі 44 000 кредитів. Хочете прямо зараз стати щасливим володарем цієї суми? Тоді сміливіше запускайте представлений слот і починайте гру.

Загальний опис

На основному полі розташовано 5 барабанів з 25 постійно активними лініями. Перед запуском спинив необхідно задати рівень ставки. У грі їх 10. Розгін - від 25 до 250 монет, номіналом від 0,01 до 0,50.

Комбінація вважається призовий, коли 2 і більше однакових символу вишикуються в ряд. Всі символи приносять практично однакові виплати. Максимально вони приносять до 5 500 монет. На особливу увагу заслуговують Вайлд і Скаттер:

  • Перший – напис Wild, замінює собою будь-які інші картинки і допомагає створити ще більше призових ланцюжків.
  • Другий – напис FreeSpin, оплачується незалежно від місця появи на екрані і активує 20 безкоштовних обертань.

У серії фріспінов є цікава фішка. Кожна оплачувана ланцюжок приносить не тільки винагороду, а й переносить вас в наступний рівень.

Додаткові параметри

Онлайн-слот має середню дисперсію, волатильність і довжину циклу. Статистично бонус випадає кожні 127 спінів. Імовірність хіта досягає 40%. При цьому 55% ​​виплат припадає на основний раунд і 45% на бонусний. Рейтинг для вейджер - 7 з 10, що дає позитивний математичне очікування виграшу.

Онлайн-слот Еволюція добре реагує на зміну номіналу і кількості монет. Знаючи цей секрет, ви зумієте зірвати велику суму.