1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Elven Princess

Ігровий автомат Elven Princess

Альтернативное название:

Ельфійська Принцеса

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
Протестувати ігровий автомат Elven Princess запрошуємо любителів фентезі. Онлайн-слот пропонує прості правила, великою кількістю ліній (40) і відсотком виплат - 95,8. Головний козир гри від Novomatic - прогресивний джекпот, сума якого стартує від 12000. Грати і зривати виграш в казино Elslots можна цілодобово.

Технічні характеристики

Перед вами пятібарабанний автомат з діапазоном ставки - від цента до 20 доларів. Вибрати число активних ліній і суму вкладень можна самостійно. У моделі передбачено два знака-помічника, фріспіни з потрійним коефіцієнтом, автоплей і раунд на множення виграшу. Прогресивний джекпот можна зірвати тільки в грі з максимальними ставками. Базові символи онлайн-слота Elven Princess - детально промальовані піктограми, на яких зображена юна принцеса, білий єдиноріг, орел, лисиць, магічні дерева і номінали гральних карт.

Призові спини і раунд на множення

Отримати серію Респін геймеру допоможе символ розкиду (кришталева куля). Сформуйте комбінацію з трьох, чотирьох або п'яти Скаттер і отримаєте 12, 15, 18 безкоштовних обертань. Гра на множення апарату Ельфійська Принцеса активується після випадання будь-якої виграшної комбінації. Брати участь чи ні - вирішувати вам. Правила раунду традиційні - вгадайте колір закритою карти, і ваш виграш буде помножений в два рази.