1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Drive: Multiplier Mayhem

Ігровий автомат Drive Multiplier Mayhem

Альтернативное название:

Драйв: Божевілля множник

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 

Ключові особливості ігрового автомата Drive Multiplier Mayhem від NetEnt - це висока фінансова віддача (96,7%) і сучасна графіка. Тематика гри, випущеної в березні 2016 року - гонки по нічному місту. Запустивши цей автомат в казино Ельдорадо , ви зарядитесь азартом і позитивом.

Технічні характеристики

В апараті передбачено 5 барабанів з 15 лініями. На кожну з них пропонується ставити максимум десять монет номіналом від € 0,01 до € 0,50 кожна (максимум 75 євро на спин). Призи в грі нараховуються за комбінації з 3 і більше однакових ікон. При цьому до ставок застосовуються множники від x5 до x150. Гроші відразу переводяться на основний рахунок: ризик-раунду тут немає.

Символи і бонусні рівні

На базових іконках слота намальовані гонщики, тюнінговані автомобілі і карти різного номіналу. Особливими можливостями наділені такі символи: Multiplier Wilds (спідометр) і Scatter (силуети людей, що спостерігають за перегонами). Multiplier Wilds підміняє базові зображення, збільшуючи виплати по ним в 2 і більше разів. Скаттер, з'явившись в кількості трьох штук, активують 10 фріспінов. Під час безкоштовних обертань на барабани періодично приземляються іконки з написом «Nitro». Накопичивши певну їх кількість, ви перейдете до другого рівня фріспінов з додатковими Вайлд і більшими виплатами.

Драйв: Божевілля множників - барвистий відіслати з продуманими настройками і призами. Вирішивши ознайомитися з ним детальніше, ви не будете розчаровані!