1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Dr Love More

Ігровий автомат Dr Lovemore

Альтернативное название:

Лікар Лавмо

Производитель:

Playtech

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Dr Lovemore - відносно новий проект провайдера Playtech. Реліз датується 19 червня 2017 року. Головним персонажем є ловелас. На символах азартної гри зображені тематичні атрибути залицяння: духи, шампанське, екзотичні фрукти і так далі. В наявності і спецсимволи, необхідні для активації бонусів. Ставка, кількість ліній і інші важливі параметри налаштовуються в панелі управління. Інтерфейс відео-слоти повністю переведений на російську мову, включаючи і довідковий розділ.

Опис ігрового процесу

Спочатку вам треба підібрати оптимальний рівень бета. Зробити це нескладно, але лінії краще залишити за замовчуванням на позначці в 20 одиниць. У зворотному випадку істотно знижується шанс на отримання виграшу. Відсоток повернення тут прирівнюється до 97,1%. Дисперсія - середня, цикл - помірний. Схема грального поля - 5 на 3. Комбінації враховуються за принципом зліва направо. Мінімальна кількість однакових картинок в послідовності - 3. Як тільки ви визначитеся зі ставкою, починайте обертати барабани і чекайте призових.

Ризик і безкоштовні спини

У слоті Ловелас є ризиковий раунд. Він представлений в традиційному картковому вигляді. Щоб помножити виплату, потрібно побити карту дилера, діставши номіналом вище. У вас буде всього 1 спроба. Двадцять безкоштовних спинив запускаються при випаданні на крайніх барабанах спецсимволов. Протягом Free Spins можна виграти додаткові обертання, множник подвоюється. Scatter не дає бонусів, але оплачується незалежно від розташування на дисплеї. Автомат Ловелас - веселий і прибутковий відео-слот. Проте, до нього треба знайти підхід, виробивши власний стиль гри. Професійні геймери не рекомендують апарат гравцям з невеликим банком.