1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Dolphin's Pearl

Ігровий автомат Dolphin’s Pearl

Альтернативное название:

Дельфін, Перлина Дельфіна

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Dolphin's Pearl від Новоматик входить в топ 20 популярних слотів Elslots казино. Особливі функції Вайлда і потрійний множник фріспінов приносять стабільні призові. Прибутковою грі сприяє показник RTP в 95%.

Величина ставки і максимальні виплати

У грі можна задіяти 1-9 ліній. На кожну з них діапазон ставки від 0,05 до 10 кредитів. Виходить, що по максимуму бет на спин досягає 90 монет. Виходячи з цього, розраховується і можлива максимальна виплата. Подібна нагорода покладається за виграшне поєднання 5 дельфінів. В такому випадку збільшиться ставка на одну лінію в 9000 разів.

Опис ризик-гри слота

Будь-яке призове збіг служить базою для подвоєння виграшу. Для цього потрібно натиснути кнопку "Gamble" і вгадати колір карти — червоний або чорний. 5 успішних спроб принесуть до 4500 монет. Перший же невдалий варіант призводить до обнулення нарахувань за спин. Правила ризик-гри такі:

  • гемблер бачить на моніторі 5 карт, відкритих в попередніх циклах;
  • ймовірність перемоги або програшу рівні 50%;
  • гравець ризикує на свій розсуд;
  • після кожного успішного раунду можна забрати гроші.

Спеціальні символи і їх можливості

Віртуальний слот Перлина Дельфіна в своєму розпорядженні два особливими іконками. Це Вайлд (дельфін) і Скаттер (перлина в раковині). Дикий символ здатний добудовувати комбінації до оплачуваних, підміняючи інші зображення. Сам Дикун теж формує призові поєднання, починаючи з двох картинок. Крім того, Wild примножує в два рази прибуток від переможної ланцюжка, в якій він бере участь. Три і більше Scatter запускають 15 довільних обертань із загальним множником 15.