1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Dolphin Reef

Ігровий автомат Dolphin Reef

Альтернативное название:

Риф Дельфіна

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Протестувати ігровий автомат Dolphin Reef від Microgaming запрошуємо любителів морської тематики. Вибирайте режим і зіграйте в слот з максимальним виграшем 5 000 доларів. Апарат доступний на рублі і демо-фішки. Нагадаємо, що грати у віртуальні автомати казино Ельдорадо зможуть всі повнолітні геймери.

Особливості внутрішнього наповнення

Риф Дельфіна - модель з 5 барабанами і 20 потенційно виграшними лініями. Ставити можна від цента до 10 доларів. У грі 12 базових і дві спеціальні картинки (Скаттер і Вайлд). Додаток доповнено серією безкоштовних обертань і раундом на подвоєння. Основні символи слота:
  • черепаха (30, 150, 1 000);
  • морська зірка (5, 20, 100, 500);
  • морський коник (3, 20, 100);
  • риба-клоун (100, 500, 5 000);
  • номінали карток (5, 15, 200).
Оплачувані комбінації - ланцюжки з трьох, чотирьох і п'яти однакових зображень. За послідовність з п'яти рибок Гемблери отримає джекпот. Скриня з золотом - Скаттер. Два розкид гарантують виграш в розмірі трьох загальних ставок, чотири - 10, а за п'ять скринь із золотом учасник отримає 100 загальних ставок. Вайлд (дельфін) підмінить відсутню картинку і завершить ланцюжок. Після випадання двох Диких символів почнеться серія з 5 безкоштовних спинив з потрійним коефіцієнтом множення. Під час раунду Вайлд зуміє розширитися і зайняти дві сусідні позиції. Дана особливість допоможе учаснику отримати максимальний прибуток. Бонусного знака немає. Зіграйте в емулятор з традиційною грою на подвоєння прибутку і RTP 95,4%.