1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Dazzle Me

Ігровий автомат Dazzle Me

Альтернативное название:

Засліпи Мене

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
Нестандартна структура і незвичайне оформлення виділяють ігровий автомат Dazzle Me від НетЕнт. Його тематика банальна, тому на барабанах - символи удачі і коштовності. Запускайте слот в онлайн-казино на гроші - висока віддача і бонусні опції принесуть виграш.

Структура і технічні показники

Процес гри відбувається на п'яти барабанах різного формату. В осередках перших двох можуть розміститися по три елементи. Наступні два вміщають вже по чотири іконки, а останній - п'ять. Розробники з NetEnt передбачили 76 варіантів побудови виграшних комбінацій. Створюються вони згідно зі стандартними правилами формування оплачуваних поєднань. Число ліній в автоматі осліп Мене фіксоване. Ставка на обертання завжди кратна двадцяти. Поставити на спин дозволяється 1-10 монет номіналом від 0,01 до 1 кредиту. На результативність ігрового процесу впливає не тільки сума ставки. Передбачені розробником параметри визначають прибутковість онлайн-моделі. Для геймерів важливі такі показники:
  • RTP - 96,9%;
  • довжина циклу - середня;
  • волатильність - низька;
  • ймовірність хіта - 19,61%.

Бонусні значення і функції

Слот Dazzle Me має шість базових елементів і спецсимволи. Зображення блискучого діаманта виконує роль Вайлда. Однак випадаючи, знак займає все позиції на барабані. Заповненої може виявитися як одна колонка, так і відразу все. Wild виплати не дає, але успішно замінює прості картинки. Скаттер, виконаний у вигляді напису «Free Spins», також не оплачується. Його властивості дозволяють запустити безкоштовні спини. Три розкид активують 8 фріспінов, чотири - 12, а п'ять - 16. Під час призових запусків проявляється функція «Linked Reels». Її суть полягає в дублюванні іконок в колонках. Незвичайний функціонал і оригінальні бонуси збільшують шанси на отримання виграшу в Dazzle Me.