1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Crocodopolis

Ігровий автомат Crocodopolis

Альтернативное название:

Крокодополіс

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Компанія Microgaming - розробник ігрового автомата Crocodopolis, випущеного в кінці 2015 року. Користувачам пропонується розвага з сюжетом про Стародавньому Єгипті. Скористайтеся демонстраційним режимом, щоб грати без реєстрації в автомати онлайн.

Технічні характеристики апарату

В апараті передбачено 5 барабанів і 25 виграшних лінії, кількість регулюється. У грі задіяно 10 базових знаків. Крім них є ще два спеціальних символу з розширеними можливостями. Гравці можуть робити ставку, виходячи з діапазону $ 0,01 $ 1 на лінію. Максимальна ставка не перевищує 25 доларів. Варіативність слота середня. Теоретичний відсоток повернення (RTP) становить 95,36%.

Бонусні опції віртуального автомата

Слот Крокодополіс наділений багатим функціоналом. У ньому реалізовані незвичайні властивості знака Wild (зображення фараона). Він з'являється на одному з 5 барабанів і дає різні переваги. Гравець має право сам вирішувати, на якій саме смузі випаде Вайлд. Для цього використовується спеціальний повзунок. Як розкид виступає золота піраміда. Три таких картинки на екрані активують 12 безкоштовних обертань. Виплати по ним будуть мати потрійний коефіцієнт. Після кожного вдалого спина пропонується участь в ризик-грі. Запускається вона на окремому полі. Користувачі мають шанс збільшити свій рахунок в 2 і навіть в 4 рази. Але для цього слід вгадати колір і масть закритою карти. Ігровий автомат Crocodopolis можна сміливо назвати неординарною. Протестуйте його, щоб переконатися в несподіваних можливості Дикого символу.