1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Cool Buck

Ігровий автомат Cool Buck

Альтернативное название:

Крутий Долар

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Любителів класики запрошуємо протестувати ігровий автомат Cool Buck від компанії Microgaming. В апараті прості правила, зручна панель управління і мінімальна кількість додаткових опцій. При бажанні геймер зможе самостійно відключити звуковий супровід і активувати опцію «Швидкий спин». Додаток доступний в двох робочих версіях. Скористатися Демко зможуть всі бажаючі, а ось грати онлайн на гроші - гості, що пройшли реєстрацію.

Внутрішнє наповнення апарату

Cool Buck - трехбарабанний автомат з п'ятьма робочими лініями. Симулятор доповнений Вайлд і автоплеем. Накопичувального джекпоту, Скаттер, серії Респін і ризик-гри тут немає. Ставити на одну лінію можна від 25 центів до 25 доларів. Максимальна ставка на спин - 100 доларів. Склад комбінацій - від трьох однакових картинок на лінії. У грі використовується одностороння оплата. З декількох послідовностей оплачується одна з максимальною сумою винагороди.

Тематичні картинки слота Крутий Долар:

  • одинарний BAR (3, 20);
  • подвійний BAR (5, 50);
  • потрійний BAR (5, 100);
  • сімка (5, 300);
  • вишня (3, 10).

Картинка з доларом - Вайлд емулятора і найщедріший знак. Дикий символ замінить відсутню іконку, завершить комбінацію і подвоїть суму виграшу. За ланцюжок з п'яти доларів геблер отримає джекпот у розмірі 6 000.

Якщо ви любите класичні апарати, неодмінно протестуйте дану модель. Автомат із середньою довжиною циклу і RTP 94,9% сподобається і новачкам, і професіоналам з досвідом. Вибирайте режим і вивчайте правила.