1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Chukchi Man

Ігровий автомат Cukchi Man

Альтернативное название:

Чукча

Производитель:

Igrosoft

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Cukchi Man присвячений корінним жителям півночі-сходу Азії. Виробник - компанія Igrosof. Дисплей апарату Чукча розміщений на 5 барабанах. Гравець може змінювати кількість активних ліній від 1 до 9. На одну лінію ставиться 1-25 кредитів. Мінімум на спин - 1, а максимальна ставка - 225 доларів. Джекпот дорівнює 125000 кредитами.

Нарахування призів

Виграші нараховуються за ланцюжка з 3-5 однакових картинок. Серед символів представлені одяг, бубон, собака, ведмідь і морж. За них призначені множники 2-100. Трохи більше принесуть знаки з оленями - 20-200. Найвищий коефіцієнт подарує комбінація з 5 логотипів - 10000.

Також в автоматі є бонусні функції, які запускаються такими символами:

  • портрет чукчі;
  • геолог.

Якщо на екрані випадуть 3 геолога, активується міні-гра. Геймеру треба клікнути по цим зображенням, щоб отримати грошовий приз. Коли на ігровому полі з'являться 3 картинки з головним героєм, відкриється бонус-раунд. Його тематика - зимова риболовля. Вам потрібно натискати на 5 лунок. Якщо попадеться рибка, гравець отримає виплату. Якщо здасться ведмідь, раунд завершиться. У лунці може попастися і шаманський барабан. Відкриється наступний тур, де треба вибрати один з 2-х ідолів. Правильний вибір подарує нагороду.

Після вдалого спина можна взяти участь в ризик-грі, вигравши після якого зможете зробити Elslots виведення коштів. З 4-х закритих карт слід вибрати ту, яка виявиться старше карти круп'є. Якщо пощастить, поточний виграш подвоїться.

Зіграйте в слот Chukchi Man, адже в ньому є раунд на ризик і двоетапна бонус-гра.