1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Cherry Bomb Deluxe

Ігровий автомат Cherry Bomb Deluxe

Альтернативное название:

Вишня-Бомба Делюкс

Производитель:

Booming Games

 
описание автомата
 

Вибухові фрукти і феєрверк з бонусів - тема ігрового автомата Cherry Bomb Deluxe. Нова гра від Booming Games складається з спинив з яскравими спецефектами з прогресивним джекпотом х20 000. Також є бонусні обертання, Expanding Wild і ризик-гра.

Структура слота

Гра запускається також на мобільних пристроях. Навіть новачки можуть освоїтися з перших хвилин, адже все ігрові автомати від Booming Games мають інформаційні підказки. Схема слота - п'ять барабанів з п'ятнадцятьма картинками в три ряди. Тут є базові та спеціальні символи. Особливість в тому, що виграшні послідовності можуть випадати в двох напрямках. У базовому режимі ви зможете отримати 70% пулу виграшів, при цьому переможним буде практично кожен другий раунд. Діапазон ставок: від 0.01 до 5 монет на кожну з п'ятнадцяти ліній. Якщо навряд випаде п'ять знаків Вишеньок з гнітом, то ви станете володарем виграшу в х20 000.

Зверніть увагою, що ланцюжки будуть враховуватися в двох напрямках. Також в грі представлені спеціальні символи. Вайлд буде перетворюватися в яких бракує знаки на барабанах. В ось для розкид не має значення положення на екрані. Три і більше таких картинки запустять серію безкоштовних обертань.