1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Cherry Blossoms

Ігровий автомат Cherry Blossoms

Альтернативное название:

Цвіт Вишні

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Виробник Microgaming випустили ігровий автомат Cherry Blossoms в 2012 році. За основу розробники взяли тематику японської культури. У представленій моделі є прості і спеціальні символи, основна гра і серія free spins. В Cherry Blossoms волатильність висока, а очікуваний відсоток теоретичного повернення казино дорівнює 96%. У звичайній і бонусної іграх можна розраховувати на виплати до 25 000 монет.

Правила, рівні ставок і виграші

Пятібарабанний автомат Колір Вишні оснащений 9 ігровими лініями. Перед запуском барабанів необхідно задати основні параметри. Для активації є будь-яку кількість ліній з 9. Кожна з них приймає ставки від 0,01 до 1 кредиту. Виграшною комбінацією вважається безперервна послідовність з 3 (іноді з 2) і більше однакових зображень. В такому ланцюжку перше зображення повинно відображатися на першому барабані. Прості символи дають такі виплати:
  • карткові позначення від 9 до туза - з коефіцієнтами х5 - х200;
  • ліхтарик і віяло - з множниками х10 - х300;
  • японський храм і дзвіночок - від 2 до 2500 кредитів.

Спецсімволіка і можливості додаткового раунду

Портрет дівчини - це Вайлд. Він оплачується з коефіцієнтами х10 - х12500 від двох появ на екрані. Також Wild замінює всі звичайні знаки, тим самим завершуючи нові призові послідовності. Роль Скаттер грає квітка сакури. Як і Вайлд він дає виграші від 2 випадінь в будь-яких осередках. Оплачується Скаттер з множниками Х2 - х200. Одночасна поява 3, 4 або 5 подібних знаків активує 15, 20 і 25 безкоштовних обертань відповідно. Оплати в цьому раунді здійснюються з множенням суми в 3 рази. Якщо в призовий ланцюжку братиме участь Wild, то величина призу примножиться в 6 разів.