1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Champagne

Ігровий автомат Champagne

Альтернативное название:

Шампанське

Производитель:

Casinotechnology

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Champagne від Mega-jack — модель для любителів популярних ретро слотів. В апараті 21 лінія, 15 оплачуваних картинок і три особливих знака. Джекпот — 10 000.

Бонус-символи і призові раунди

Долар — Скаттер, що запускає серію Респін. Розкид не прив'язаний до ліній і оплачується в будь-якому місці ігрового поля. Буква «Е» — Дикий символ автомата Шампанське. Вайлд відповідає за підміну відсутнього символу і завершення комбінації. У ролі Бонуса виступає картинка з шампанським. Знак при потрійному випаданні активує однойменну гру.

Серія фріспінов почнеться після появи на полі трьох і більше Скаттер. Гра ведеться за поточною ставкою, коефіцієнт обертань х3. Максимальна кількість спінів — 15.

Ризик-рівень активується після кожної комбінації. Перед вами п'ять карт, одна з яких відкрита. Ваше завдання — вибрати ще одну, але старше за рангом. Виграш — множення особистих коштів в два рази.

Після випадання на лінії 3 пляшок з шампанським почнеться бонус-гра. Правила прості — виберіть дві пляшки з п'яти представлених і дізнайтеся свій виграш. Винагорода — від 10 до 100 монет.

Базові символи і призові комбінації

У грі одностороння оплата ланцюжків — зліва направо. Початок — перший лівий барабан. З декількох послідовностей оплачується одна з максимальним виграшем. Сума винагороди — множення загальної ставки на коефіцієнт ланцюжка.

Таблиця виплат:

  • круїзний лайнер (10, 25, 100);
  • пальма (10, 20, 500);
  • вишні і сливи (5, 10, 15);
  • ананас (25, 50, 75);
  • виноград (25, 150, 750).

Незважаючи на просту графіку і відсутність спецефектів, автомат Шампанське приємно здивує сумами виплат і можливостями особливих знаків.