1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Cash Farm

Ігровий автомат Cash Farm

Альтернативное название:

Грошова Ферма

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Cash Farm - ліцензійний слот від компанії Novomatic з 25 лініями виплат і п'ятьма призовими барабанами. У грі є Дикий символ і Розкид, бонус-раунд і фіксований джекпот в розмірі 10 000. Апарат представлений в двох робочих версіях.

Базова і спеціальна символіка онлайн-ігри

Синій трактор - Скаттер апарату Грошова Ферма, оплачувану в будь-якому місці. Три символу розкиду гарантують 10 безкоштовних обертань. Грошовий приз в розмірі 5 ставок учасник отримає за два Скаттер. Червоний комору - знак заміни. Вайлд підмінить будь-яку картинку і примножить суму грошової винагороди в два рази. Випадає Дикий символ на середніх барабанах. В якості базової символіки використані іконки з конем, коровою, свинею, кроликом, півнем, а також гральні карти від дев'яти до туза. Кожна картинка має свій коефіцієнт множення. Мінімальні множники у карт (10, 25, 50, 150), а максимальні у свинки (50, 150, 500) і корови (75, 150, 300).

Додаткові раунди

«Reel Refill» - перший бонус, який активується під час фріспінов. Після випадання на поле виграшної комбінації все картинки зникають і на їх місці з'являються нові. Опція дозволить сформувати нову ланцюжок і отримати більше прибутку. Основна бонус-гра почнеться після появи на полі трьох картинок з трактором. Перед вами снопи з сіном. Завдання Гемблери - вибирати снопи з максимальним множником (х10) або червоними стрілками, що активують новий рівень. Сніп з доларом означає кінець раунду і виплату призових. Протестуйте автомат з непоганим RTP (94,9%) і широким розкидом ставки прямо зараз.