1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Carnaval

Ігровий автомат Carnaval

Альтернативное название:

Карнавал

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Гідною прикрасою класичної колекції Microgaming є ігровий автомат Carnaval з яскравою карнавальною тематикою. Він цікавий тим, що має прості правила і високий RTP 96,94%. Пограти в автомат в казино Eldorado онлайн можна безкоштовно і без реєстрації.

Відмінні характеристики

Віртуальний слот Карнавал має 5 барабанів, 3 ряди, 9 ліній. Передбачено спеціальні символи. Карнавальна маска - Дикий символ, який замінює інші зображення. За рахунок цього призові комбінації формуються часто. Особливість Скаттер в тому, що він оплачується незалежно від розташування на екрані. Виграш за Scatter множиться на загальну ставку. Дисперсія у апарату низька. Це говорить про стабільного прибутку при мінімальному ризику.

Ставки і виплати

Поставити на лінію можна тільки 1 монету. Гідність вибирається із запропонованих значень - 0.25, 0.50, 1.00, 2.00 або 5.00 $. Максимальна сума за спин - 45.00 $. Щоб отримати виграш, потрібно зібрати варіацію з 2, 3, 4 або 5 однакових зображень. Винагороди від 10 до 150 кредитів передбачені за номінали гральних карт. Клоуни, танцівниці в пір'ї, музичні інструменти, карнавальні прапори оплачуються від 5 до 600 кредитів. Кращий приз в 5000 монет буде за комбінацію з 5 логотипів апарату. Коефіцієнти х2, х10, х50 виплачуються за Скаттер.

Якщо вам подобаються ігри з класичними функціями і хорошими коефіцієнтами - вибирайте слот Carnaval.