1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Candy Dreams

Ігровий автомат Candy Dreams

Альтернативное название:

Мрії Про Солодощі

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Спеціально для любителів солодощів виробник Microgaming випустив ігровий автомат Candy Dreams. Його символи - це різнокольорові льодяники і цукерки. Азартний слот відзначився незвичайною механікою і бонусами, які допомагають при грі в казино Ельдорадо на гроші..

Інтерфейс слота Мрії про солодощі виглядає незвично. Кнопки панелі управління доповнені спливаючими віконцями. Таблиця виплат відкривається стрілочкою в правому куті екрану. Баланс відображається внизу в режимі реального часу. В цілому, всі елементи розташовані логічно, тому труднощів з їх вивченням не повинно бути.

Незвичайний функціонал слота

Гра Candy Dreams складається з 5 барабанів і 720 ліній для виплат. Вона має незвичайну форму і зовні нагадує ромб. Ставка на спин варіюється в діапазоні від 0,50 до 250 кредитів. Найприбутковіші комбінації створюють рожеві і різнокольорові льодяники. Вони поповнюють баланс 25 тисячами монет. Показник теоретичного повернення становить 97%. З них 78% виграшів дістаються в основному етапі гри. При низькій дисперсії волатильність дорівнює 4,77 з 20.

Для виграшу на екрані повинна з'явитися безперервна послідовність однакових солодощів. Вони враховується з першого лівого барабана. Більш прибутковим ігровий процес стає завдяки особливим символам, фріспінам і бонусної грі.