1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Bush Telegraph

Ігровий автомат Bush Telegraph

Альтернативное название:

Сарафанне Радіо

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Тематика африканських звірів реалізована в автоматі Bush Telegraph від виробника Microgaming. Ця модель максимально проста в управлінні. Для початку клієнту потрібно вибрати кількість активних ліній: від 1 до 15. На кожній може утворитися переможна комбінація, тому рекомендується задіяти їх всі. На лінію приймається від 1 до 5 монет однакового номіналу (в рублях або доларах). Після зупинки обертань барабанів на екрані з'являються 15 картинок. У переможній комбінації має бути три і більше однакових малюнків. Вони починаються з першого барабана зліва.

Максимальний виграш розміром в 7 500 ставок по лінії нараховується за п'ять Диких символів. За 500 ставок можна отримати за комбінації з лемуром і кабаном, 250 - Туканом.

Спеціальні можливості

Дикий символ не тільки приносить найбільшу виплату. Він здатний підмінити будь-який значок, якого недостатньо для утворення переможної комбінації. Опція активується тільки при появі Вайлда в необхідній позиції.

Розкидані символи (млин) запускають безкоштовні обертання барабанів. Ставки в них робляться за рахунок ігрового клубу, тому ризиків для власних коштів немає.

Три і більше картинок барабанів на активній лінії активують бонусну гру онлайн. На екрані з'являються 11 барабанів, серед яких потрібно вибрати три. Вони можуть принести реальний виграш.

Ризик-гри на подвоєння виплати немає. В автоматичному режимі барабани запускаються самостійно. Геймер тільки задає кількість спінів і розмір ставки.

Ігровий автомат сарафанне радіо - це простий інтерфейс і декілька призових функцій. У ньому немає яскравих елементів, які відволікають від спинив.