1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Burning Desire

Ігровий автомат Burning Desire

Альтернативное название:

Пекуче Бажання

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Виграти фантастичну суму (30 000) в лічені хвилини фанатам азарту допоможе ігровий автомат Burning Desire від Microgaming. У грі яскрава графіка, інтригуючий сюжет і повний набір додаткових опцій. Платний режим активний після реєстрації на сайті.

Загальний опис

Перед вами пятібарабанний слот з великою кількістю комбінацій (243). Діапазон ставки в апараті Пекуче Бажання - від цента до 10 доларів. Вибрати суму можна самостійно. У слоті є Дикий символ, Скаттер, раунд на подвоєння, автоплей і фріспіни. А ось робочих ліній і Бонуса тут немає.

Призові зображення - картинки з номіналами карт, а також ілюстрації з вогняної трояндою (10, 100, 500), золотим дзвіночком (15, 150, 1 500), що горить сімкою (7, 20, 200 2 000), знаком BAR (12 , 125, 750) і палаючим рубіном (13, 30, 300 3 000). Оплачуються ланцюжка в односторонньому порядку (зліва направо). Початок послідовності - перший лівий барабан. При випаданні декількох комбінацій їх виграші підсумовуються.

Бонусні раунди

Отримати призові спини геймеру допоможе символ розкиду (золота монета). Три Скаттер гарантують 10 обертань з потрійним коефіцієнтом, а чотири - 15. Максимальний приз - 9 000.

Ризик-гра запускається автоматично після кожної комбінації. Раунд допоможе подвоїти виграш і отримати суперемоціі. Перед вами дві карти, одна з яких закрита. Вгадайте її колір і отримаєте приз за свої старання. Ризикувати можна не більше п'яти разів. У разі осічки гроші згорають, а геймер повертається в основну гру.

Burning Desire - якісний слот з високим відсотком виплат (RTP 97,9%) і великими коефіцієнтами.