1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Break Da Bank

Ігровий автомат Break Da Bank

Альтернативное название:

Зірвати Банк

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Геймерам, готовим ризикувати на гроші, ігровий автомат Break Da Bank допоможе задовольнити амбіції і виграти по-справжньому вражаючу суму (60 000). Гра від компанії Microgaming представлена ​​трьома робочими барабанами і п'ятьма лініями виплат. У симуляторі яскравий дизайн, що запам'ятовується і зручна панель управління.

У казино Елслотс вхід в особистий кабінет відкриває можливість грати на реальний гроші.

Технічні характеристики слота

Зірвати Банк - ігрові автомати без реєстрації, в яких можна самостійно вибрати кількість призових ліній і розмір ставки. Діапазон останньої варіюється від 1 до 25 монет вартість від цента до 25 доларів. З прихованих налаштувань геймерів зможе зацікавити відсоток виплат (95,8%), висока волатильність і грамотний розподіл виграшів (22% в бонус і 78% в основній грі).

Базова символіка - картинки з доларом і іконки з подвійним і потрійним знаком Bar. Ознайомтеся з коефіцієнтами: подвійний Бар - 5, 40, потрійний Бар - 10, 80, долар - 15, 150. Склад виграшних поєднань - два, три, чотири або п'ять однакових картинок на активній лінії. Комбінації оплачуються лише зліва направо. З декількох ланцюжків оплачується одна з найбільшою призовий сумою.

Особливі символи і ризик-гра

В апараті Break Da Bank один допоміжний знак - Вайлд (фірмовий логотип). Дикий символ підмінить відсутню зображення і збільшить призові. Один логотип примножить ваш виграш в два рази, а два - в чотири. За комбінацію з п'яти Диких знаків Гемблери отримає джекпот. Раунд на ризик дозволить в 2-5 разів помножити виграні кошти. Гра активується після кожної виграшної комбінації і має традиційні правила.

Вибирайте режим і протестуйте ігровий автомат з класичної символікою і розширеними можливостями Вайлда.