1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Break Da Bank Again

Ігровий автомат Break Da Bank Again

Альтернативное название:

Зірвати Банк Знову

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Break Da Bank Again - друга частина слота від компанії Microgaming. У додатку яскрава графіка, доречні спецефекти і великі суми виплат: джекпот гри - 1 500 монет. Модель доступна в двох стандарт-режимах. Починаючи гру в казино Elslots Україна на гроші, ви отримаєте бонуси за реєстрацію.

Загальний опис

У слоті Break Da Bank Again п'ять робочих барабанів, дев'ять ліній виплат, серія Респін, два особливих символу і раунд на множення. Діапазон ставки - від цента до 20 доларів. Вибрати кількість ліній і суму вкладень можна самостійно. RTP - 95,9%. Розподіл призових наступне: 25% в бонусної і 75% в основній грі.

Базові іконки:

  • золоті монети (15, 75, 200);
  • банківськийй чек (25, 50, 250);
  • пачка доларів(5, 50, 75);
  • золоті злитки (50, 150, 1 000);
  • номінали гральних карт (3, 5, 10, 25, 100).

В апараті одностороння оплата комбінацій - зліва направо. Виграш розраховується множенням коефіцієнта послідовності (див. Таблицю) на загальну ставку.

Опції спеціальних символів

В автоматі Зірвати Банк Знову два особливих знака - Вайлд і Скаттер. Перший представлений фірмовим логотипом. Дикий знак замінить будь-яку картинку, крім розкид, і подвоїть виграш. Сам по собі Вайлд не оплачується. Банківський сейф - Скаттер, що відповідає за виплату призових і запуск фріспінов. За комбінацію з двох розкид геймер отримає 75 монет. Три Скаттер активують безкоштовні обертання з коефіцієнтом х2.

Ознайомтеся з особливостями апарату зі зручним управлінням, простими правилами і ризик-грою.