1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Break Away

Ігровий автомат Break Away

Альтернативное название:

Відрив

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Break Away випущений компанією Microgaming в 2012 році. Його ключова особливість - відсутність звичних ліній. Призові комбінації формуються в довільному порядку 243 різними способами. Цей слот доступний для гри в онлайн-казино Elslots . Тут же можна грати на гроші в ігрові автомати інших розробників.

Технічні характеристики

Ігровий автомат Відрив складається з п'яти барабанів. Через відсутність ліній ставки виставляються відразу на спин. На одне обертання дозволяється поставити 1-10 монет. Вартість однієї монети складає 1-10 центів. Теоретичний відсоток повернення - 96,42%. Волатильність - середня. Прогрессіний джекпот не жартуєте. Ризик-гра на подвоєння відсутня.

Звичайні та спеціальні символи автомата

Виграшні комбінації формуються по всьому ігровому полю мінімум з трьох однакових символів. Вони представлені:
  • машиною для очищення льоду (приносить 2-80 монет);
  • ковзанами (оцінюються в 5-100 монет);
  • ключкою зі шоломом (8-120 монет);
  • крижаним полем (10-125 монет);
  • двома хокеїсти (15-150 монет);
  • рефері і воротарем (15-175 і 20-200 монет відповідно).
Логотип гри - це Дикий символ. Він випадає смугами на трьох середніх барабанах і замінює інші символи. Комбінацій не формує. Шайба - символ розкиду. Він оплачує в будь-якій позиції на екрані (приносить 250-12 500 монет). Від трьох Скаттер активують 15-25 безкоштовних спинив. Призова опція «Rolling Reels» запускається після кожного обертання. Згідно з її правилами одні символи будуть зникати з ігрового поля, а їх місце почнуть займати нові. Ігровий автомат Break Away зі спеціальними знаками і 25 free-spins. Грайте в нього і беріть участь в призовий функції «Rolling Reels» з множниками до х10.