1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Booty Time

Ігровий автомат Booty Time

Альтернативное название:

Час Дукатів

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Booty Time - це захоплюючий слот на піратську тематику від Microgaming. У ролі морських розбійників представлені птиці, а капітаном став безстрашний папуга Сквок. Цю гру можна запустити в онлайн казино Ельдорадо безкоштовно.

Опис характеристик і налаштувань

Теоретичний відсоток повернення слота Час Видобування дорівнює 96,48%. Волатильність середня. Ігрове поле складається з 5 барабанів. Геймер може встановити такі параметри:

  • кількість ліній - 1-25;
  • вартість жетона - 0,01-0,1;
  • число монет на лінію - 1-10.

Максимальна ставка дорівнює 250 жетонами або 25 доларам. Мінімум на один раунд становить 1 цент. В налаштуваннях можна включити прискорений геймлей і вибрати якість графіки. Також передбачений автоматичний режим.

Бонусні елементи і виплати

Капітан Сквок подарує максимальний коефіцієнт - 2500. Він покладається за ланцюжок з 5 символів. Інші картинки принесуть в апараті Час Піратів від 2 до 1250.

Скриня зі скарбами виконує функції Скаттер. Подарує виплати в будь-якому місці екрану, розраховані за загальною ставкою. 3 знаки Scatter на барабанах 1, 3 і 5 активують бонус-опцію Free Spin. На окремому екрані потрібно вибрати монетки, а потім скрині. Так визначається кількість безкоштовних обертань і додатковий множник. На старті дається 3 фріспіна з коефіцієнтом 2.

Логотип апарату Booty Time - це Вайлд. Він замінить всі прості елементи. Виграші по комбінаціям з Wild подвоюються.

Тут є фріспіни з множниками і високий рівень віддачі - 96,48%. Відкривайте автомат Піратська Видобуток, якщо вам подобаються ігри про морські пригоди.