1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Boomanji

Ігровий автомат Boomanji

Альтернативное название:

Буманджі

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Компанія Betsoft випустила ігровий автомат Boomanji в травні 2013 року. Його головні плюси - барвиста графіка і RTP, що досягає 95,96 відсотків. Відвідавши ігрове казино Ельдорадо і запустивши відіслати Буманджі, ви азартно відпочинете! Цей апарат привертає увагу не тільки своєю щедрістю, але і незвичайною тематикою, оскільки присвячений святковій піротехніку.

Основні характеристики та інтерфейс

У слоті передбачено 5 барабанів і 10 ліній виплат. Число активних смуг в рамках цього діапазону можна міняти, ставлячи на кожну з них до 10 монет номіналом від € 0,02 до € 1 (до 100 євро на раунд). Зривати великі виграші геймерам допомагають множники з коефіцієнтами до x250, що застосовуються до ставок. Призи нараховуються за переможні комбінації, що складаються з 3-х і більше картинок. По кожній з смуг в розрахунок приймається тільки найдовше поєднання зображень.

Панель управління апарату обладнана стандартними клавішами для настройки кількості ліній, запуску барабанів і т. Д. У призначених для користувача настройках гамінатора можна включити / відключити звуковий супровід і анімацію.

Символіка гамінатора

На базових іконках гри ви побачите: бомби, ракети, вертушки, хлопавки. Особливий символ в ній всього один - Wild (ящик з феєрверками). Вайлд збільшує число перемог, підміняючи звичайні картинки. Крім того, при його появі на дисплеї активується один Респін.

Буманджі - слот із запальною озвученням, барвистими спецефектами і великим діапазоном ставок. До боротьби за призи його можна протестувати безкоштовно, щоб вивчити у всіх подробицях, не ризикуючи грошима.