1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Книжки 6 Делюкс

Ігровий автомат Книжки 6 Делюкс

Альтернативное название:

Книжки 6 Делюкс

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Книжки 6 Делюкс - модифікація відео-слоти Книжки, розроблена компанією Novomatic. Гра входить в лінійку азартних розваг Greentube, а її реліз відбувся в серпні 2015 року. Якщо порівнювати модель з оригіналом, то помітно істотне поліпшення графіки. Анімації стали плавніше за рахунок сучасного движка Elslots казино онлайн . Ключовим нововведенням є шостою барабан, який можна активувати за додаткову плату. Витрата монет за спин збільшується істотно, але, в більшості випадків, ризик виправданий.

Характеристики слота

За замовчуванням слот Книга Ра 6 Делюкс має 5 барабанів і 10 ліній. Виграшні комбінації складаються за класичною схемою. Мінімальна кількість знаків у послідовності - 3. Присутній один спецсимвол. Найменша ставка - 0,10, найбільша - 1 000 монет. Максимально можлива виплата - 750 000. Видається вона за 6 картинок із зображенням головного героя. Крім того, істотні нагороди приносять символи:
  • Scatter - 200 000;
  • фараон - 250 000;
  • статуетка - 100 000;
  • жук-скарабей - 100 000.
Дисперсія в азартній грі середня, як і варіативність. Цикл - не дуже довгий. Відсоток повернення становить 95,03%.

Шостий барабан і безкоштовні спини

Шостий барабан відкриється, якщо гравець скористається опцією «Extra Bet». Вона дуже дорого коштує. Наприклад, в стандартному режимі максимальний рівень бета прирівнюється до 500 монетам, ця функція підвищує його до 1 000. Однак без неї на велику винагороду розраховувати не слід. Спецсимвол розкид запускає 10 безкоштовних спинив з додатковою картинкою, що розширюється на весь барабан. Він також замінює інші знаки. Якщо вам подобаються апарати на пригодницьку тематику, то сьогодні краще вибирати модифіковану версію Книжки 6 Делюкс. Вона більш збалансована і наділена трьома унікальними функціями.