1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Book Of Stars

Ігровий автомат Book Of Stars

Альтернативное название:

Книга Зірок

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Book Of Stars від Novomatic представлений в категорії нові ігри казино Elslots. П'ять барабанів - структура ігрового апарату. На них в кожному раунді зупиняються 15 символів і створюють комбінації. Ланцюжки оплачуються по 20 активним лініях, але ця кількість можна зменшувати.

Правила ігрового автомата

Щоб комбінація оплати, ланцюжок символів повинна починатися з першого барабана і йти в праву сторону по сусідніх барабанах. По кожному спину враховується тільки найцінніша ланцюжок.

Фігури сови, богині Нокс, бога Геліоса, а також шукачка скарбів і знаки гральних карт - така таблиця виплат запропонована розробником. Найдорожчі комбінації в слоті Книга Зірок складаються з портретів з головною героїнею (до х5000).

Перстень виконує роль Дикого символу. Він може виявитися на 2-м і 4-м барабані і розтягуватися на всю довжину стовпчика. Його основне завдання - доповнювати виграшні послідовності.

Подібну функцію має і стародавня книга, яка є при цьому ще й Скаттер. Однак вона замінює тільки тематичні картинки, а не карткові номінали. Також три символи розкиду приносять 10 безкоштовних обертань з одним розширюється символом, який вибирається випадково перед раундом.

Після кожного виграшу можна скористатися опцією ризик-гри. Правильно вибираючи колір перевернутої карти, можна кожного разу подвоювати виграш.