1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Black Gold

Ігровий автомат Black Gold

Альтернативное название:

Чорне Золото

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Black Gold - це 3D слот про видобуток нафти на Дикому Заході. Компанія Betsoft випустила його 13 березня 2012 г. Все відвідувачі можуть запустити азартні автомати без реєстрації онлайн.

Бонусні функції

При появі виграшної комбінації центральний барабан обертається повторно. Ця опція називається «Center Reel Respins». Якщо знову випаде вдала ланцюжок, приз буде помножений на 2. З кожним Респін збільшується коефіцієнт у верхньому правому куті. Максимальний - 5.

В апараті Чорне Золото передбачено 2 бонус-раунду:

  1. «Drilling for Oil» - відкривається 3 символами нафтового бура в будь-якому місці дисплея. Клацніть по одному з трьох бурів і дізнайтеся, який вигляд «нафти» вам дістався. Потім заклад виплатить грошовий бонус.
  2. «Higher or Lower» - активується, якщо на барабанах 1, 2 і 5 випаде насос. Вам треба вгадати більше або менше виявиться число, ніж те, яке показано на екрані. 4 правильних відповіді або 4 промахи завершують гру.

Також ви можете виграти безкоштовні обертання. Функцію «Nighttime Free Spins» запустять 3 зображення сараю. На час фріспінов сарай стане Wild-знаком. Він дарує додатковий множник до х10.

Основні параметри

Black Gold - це пятібарабанний апарат з 30 лініями. Номінал жетона вказується в діапазоні 0,02-1. На лінію ставиться до 5 монет. Тому мінімальна ставка дорівнює 0,02, а максимальна - 150 доларам. Відсоток виплат - 94,31%. Волатильність середня.

Тут є 2 бонус-ігри, повторні обертання і фріспіни з Вайлд і додатковими множниками. Зіграйте в слот Чорне Золото і отримаєте до 300000 монет!