1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Birds!

Ігровий автомат Birds!

Альтернативное название:

Пташки

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Якщо хто не знає, то Birds! - це гра, яка була розроблена свого часу для дітей. Але програмісти фірми Betsoft точно спрогнозували, що азартний ігровий автомат Пташки сподобається і дорослим. слот в казино Ельдорадо дійсно виділяється серед віртуальних машин не тільки забавною графікою, але незвичайною структурою і загальної позитивною атмосферою.

Структура і інтерфейс азартного ігрового автомата онлайн Пташки

Автомат Пташки сконструйований вельми хитрим способом. Якщо розібратися, то в слоті присутній принцип п'яти барабанів, проте ні самих вертушок, ні ліній ви не знайдете. Традиційних запусків в ході геймплея теж не буде, оскільки замість призових ланцюжків на нитках формуються виграшні схеми в двадцяти п'яти варіантах. На ігровому полі протягнуті дроти, а на них в п'ять рядів сидять різнокольорові пернаті. Працює так званий принцип «каскаду» - це значить, що після запуску емулятора птиці будуть відлітати, а на їх місці з'являтися інші.

Ставки, призові ряди і авто-гра

Діапазон ставок представлений від 0, 02 до 125 монет. При цьому можливість максимальної виплати може бути збільшена рівно в сто разів. Призові ряди формуються теж не зовсім звичайно - вони можуть складатися як по горизонталі, так і по вертикалі. Перш ніж запускати пташок, постарайтеся уважно вивчити панель управління, важелі на якій інтуїтивно зрозумілі. В інформаційному графіку ви знайдете докладну інформацію про правила та можливі виграші. Спеціальною кнопкою активізується Автогра, при якій вам потрібно лише спостерігати за тим, як складаються призові комбінації.

Базові, особливі символи і бонусні раунди ігрового автомата Birds!

Базові символи представлені пташками всіляких забарвлень. Всього птахів десять. Скаттер немає. Дикий символ - сама квітчаста пташка з зеленими очима і фіолетовою грудкою. Дикий символ може традиційно замінювати будь-яку пташку, однак призових рядів самостійно не створює. Крім ризик-гри «орел решка», яку можна почати після кожного виграшу, в геймплеї передбачений бонусний раунд. Якщо подивитися на ліву частину ігрового поля, то там можна побачити шкалу з чотирма поділами - «Free Flights Tweet 'O' Meter». Як тільки рідина наблизиться до гнізда з яйцем, активізуються фрі-спини від 8 до 20 запусків.