1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Big Apple Wins

Ігровий автомат Big Apple Wins

Альтернативное название:

Велике Яблуко Виграє

Производитель:

Booming Games

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Big Apple Wins присвячений місту Нью-Йорк. Випустила слот в 2018 році компанія Booming Games. У функціональному плані реалізовані спецсимволи, «Stacked Symbols» і раунд на ризик. Використовувати для гри ви можете все переваги Eldorado casino, в тому числі бонуси і фріспіни.

Опис гри

Структура апарату - це 5 барабанів і 20 ліній. Комбінації формуються зліва направо з однакових символів. Виплати з різних ліній підсумовуються. Джекпот апарату Велике Яблуко Виграє становить 400000 монет. Суму ставки можна вибрати від 20 центів до 200.00 $ за спин. Волатильність слота - середня, довжина циклу - середня, відсоток повернення - 96%.

Особливі функції

Статуя Свободи - це Дикий Символ. Його функціональне призначення - замінювати картинки, щоб створювати виграшні варіації. Скаттер є зображення Білого Дому. 3, 4 або 5 спецсимволов активують 10 фріспінов. Отримати додаткові обертання можна в тому випадку, якщо знову випадуть Скаттер. Сенс функції «Stacked Symbols» в тому, що на барабанах частково або повністю з'являються групи з 3 однакових картинок. Такий алгоритм дозволяє швидко сформувати виграш.

Раунд на подвоєння

Зіграти на подвоєння суми можна після результативного спина. Правила прості: вибрати навмання яблуко або піцу. Якщо після цього на екрані з'явиться ідентичне зображення - винагорода збільшиться в 2 рази. Big Apple Wins демонструє сучасний функціонал, що дозволяє грати максимально результативно.