1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Fruit Cocktail 2

Ігровий автомат Fruit Cocktail 2

Альтернативное название:

Полунички 2

Производитель:

Igrosoft

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Fruit Cocktail 2 - захоплююче продовження фруктової історії від компанії Igrosoft. В апараті ще більше яскравих фарб і бонусних ігор. У слоті використана класична панель управління зі звичним розташуванням кнопок. Симулятор доступний в двох робочих версіях - гостьовий режим і версія на рублі. Тестувати безкоштовно зможуть всі бажаючі, а ось грати в онлайн казино на гроші - клієнти з реєстрацією.

Технічні дані

Фруктовий Коктейль 2 - пятібарабанний слот з дев'ятьма робочими лініями. Тут є Дикий символ і Розкид, безкоштовні обертання, додаткові ігри та автоплей. RTP - 94,3%, діапазон ставки - від однієї до 20 монет вартістю від цента до долара. Тематичні символи - фруктові зображення і спеціальні написи.

Таблиця виплат:

  • арбуз -3, 5, 10;
  • груша – 5, 10, 50;
  • лимон – 3, 5, 10;
  • банан – 10, 30, 100;
  • яблоко – 20, 50, 200;
  • апельсин – 30, 50, 500;
  • ягода – 50, 75, 1 000.

Додаткові символи автомата Полунички 2 - Вайлд, Скаттер і Бонус. Перший замінить відсутню зображення і подвоїть виграш. Другий запустить призові обертання і принесе грошовий приз. Бонусний знак активує однойменний раунд.

Додаткові ігри

Серію фріспінов запустить комбінація з знаків розкид. За ланцюжок з трьох Скаттер геймер отримає 10 безкоштовних обертань, за чотири - 12, а за п'ять - 15 спинив з потрійним множником.

Бонус-раунд активує послідовність з трьох картинок з коктейлем і написом «Bonus». Ваше завдання - вибрати одну з трьох іконок. За зображення з максимальним коефіцієнтом (10) учасник отримає приз в 1 000 кредитів.

Протестуйте модель з традиційною грою на подвоєння і джекпотом в 5 000 монет.