1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Adventure Palace

Ігровий автомат Adventure Palace

Альтернативное название:

Палац Пригод

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Атмосферу диких джунглів прекрасно передає ігровий автомат Adventure Palace. Він був розроблений в 2008 році компанією Microgaming. Слот не нова, але його потенціал дає шанс отримати винагороду в 150 000 монет. Після реєстрації грайте в ігрові автомати Ельдорадо на гроші і вигравайте приз.

Особливості ігрового автомата

Апарат привертає яскравою графікою і характерним звуковим оформленням. Зручна панель управління сприяє комфортній грі.

Модель оснащена 5 барабанами, кількість ліній - 9. Діапазон ставок широкий. Гравці можуть поставити на спин від 1 до 5 монет. Їх вартість коливається в межах від 0.01 до 1 долара. Максимальна сума на кін становить $ 45.

Слот має середню волатильність. Виробниками заявлено теоретичний відсоток виплат (RTP) - 96,10%.

Функціональні можливості апарату

Палац Пригод - апарат, в якому доступні такі бонуси:

  • спеціальні символи Wild и Scatter;
  • безкоштовні обертання;
  • ризикована гра.

Комбінації, складені за участю знака Вайлд (слон), дають виплати в подвійному розмірі. Скаттер (палац) запускає додаткові обертання. Три-п'ять таких символів активують 15 фріспінов з потрійним множником.

Після кожної вдалої послідовності гравці зможуть збільшити в 2 і в 4 рази свій виграш. Такий шанс надається під час ризик-гри. Все, що потрібно - це відгадати колір і масть закритою карти.

Adventure Palace ідеально підійде для дозвілля азартних користувачам. Автомат наділений пригодницьким сюжетом і прибутковими бонусними опціями.